אתרים למסחר בזאפ

חיבור אתרים למסחר בזאפ מעולם לא היה קל יותר, יש לך סחורה שניתן למכור בזאפ? פנה אלינו עוד היום ונעזור לך בבנית אתר כולל חיבור לזאפ.

אתרים למסחר בזאפ

לוגו סטורליין

בניית אתרים למסחר בזאפ

יש לך עסק שיכול למכור מוצרים בזאפ?

קיימים עסקים רבים ממגוון תחומי עיסוק שונים היכולים להציע את מרקולתם באתר זאפ ואינם יודעים זאת ובכך הם מפסידים נקודת מכירה חשובה והכנסות לעסק שלהם. לזאפ יש חלק נכבד וחשוב במחזורי מכירות של עסקים רבים, על כן חשוב לבדוק אם ניתן לנצל את נקודת מכירה זו. בעזרתנו תוכלו לבנות אתר למסחר בזאפ אשר יציג את סחורותיכם בצורה מיטבית במטרה להגדיל את ההכנסות.

כיצד ניתן לבצע חיבור לזאפ?

חברת זאפ דורשת אתר קיים המסוגל לספק משלוחים וקיימת בו אפשרויות לסליקה שונות לכרטיסי אשראי, וכמו כן האתר חייב להיות מותאם למובייל. חיבור אתר לזאפ אינו כרוך בתשלום ראשוני או התחייבות כלשהי, התשלום מבוסס על כמות ההפניות מאתר זאפ לאתר הסוחר. חיבור האתר עצמו מתבצע בעזרת תוסף יעודי המותקן באתר. 

קישור לפתיחת חשבון סוחר בזאפ ניתן למצוא כאן «
be wiser - פרסום מוצרים בזאפ
דף הבית של אחד מאתרי הרשת

כמה מילים על הלקוח

סטורליין היא חברה ישראלית, ממוקמת בעמק בחפר ובעלת רשת אתרי מסחר אלקטרוני מבוססים ווקומרס. החברה מוכרת מגוון רחב של מוצרים, מציוד מחנאות וספורט ועד השכרת גנרטורים וציוד למחשבים וניידים או עדשות מגע. לרשת סטורליין יש כ 10 אתרים שונים, כל אתר מתמקד בסוג אחר של מוצרים וכל האתרים מחוברים לזאפ השוואת מוצרים בעזרת תוסף. רוב אתרי הרשת נראים די דומים, ללא פיצ'רים מיוחדים והעיצוב נראה פשוט ולעיתים קצת מיושן. עיצוב זה נעשה מתוך בחירה וכוונה של בעל הרשת לתת לאתרים מראה פשוט וישן.


קישור לאחד מאתרי הרשת

be wiser - אתרים למסחר בזאפ אתר וורדפרס
דף התשלום של אותו אתר
תמונות נוספות מתוך האתרים ברשת סטורליין